[]

avrupa ve anadolu yakasında en yaşanabilecek ilçeler

ilk 3 yada 5 iniz neresi olurdu arkadaşlar?

fiyat performans olarakta önemli :)


 
araba varsa sapa yerlere yapilan siteler araba yoksa sisli&mecidiyekoy ve bostanci araligi iyidir bence. cok ucuz istersek unalan olur. yeni siteler ve daha uygun ama ortam varos


  • ala09  (02.06.23 10:55:20) 
kesinlikle bostancı. Kadıköyün diğer sahil kesimlerinden bir nebze daha ucuz - minibüs - marmaray - metro - sahil bunlar birbirine çok daha yakın kadıköyün diğer kısımlarına göre. Bostancıdan sonrasında bozulmaya başlıyor ortam.
f/p olarak bostancı>kozyatağı>küçükyalı

avrupa yakasında önerim yok. Her taraf daha kalabalık ve daha yokuşlu.
  • nuevo  (02.06.23 11:06:25) 
acıbadem fakat bi tık pahalı


  • mysql34  (02.06.23 16:09:50) 
fp olarak bence anadoluda erenköy ve feneryolu semtleri, kızıltoprak'ın da bir kısmı buna dahil edilebilir. tabi fp bile olsa bütçe önemli. yoksa çok eski bir ev seçmeniz gerekir.


  • orpheus  (02.06.23 16:11:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.