Cüzdan niyetine ne kullanıyorsunuz?

Eşimin bana biz bekarken aldığı Nike cırt cırtlı cüzdanı kullanıyorum. Hem eşim değiştir şunu der oldu, hem de ben bunu artık cebimden çıkartırken utanır oldum. :) Siz ne kullanıyorsunuz? Üstümde fazla nakit bulundurmuyorum. Kartlık alıp onu cüzdan olarak taşımak mantıklı mı? Önerebileceğiniz bir şey var mı?

Kartlık son 50 yılı en güzel icadı, insanlar arka cebinde cüzdan taşımaktan skolyoz oluyor artık.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (01.06.23 13:21:52)
6 adet kart alan minik bi kartlığım var. cep telefonu boyutunda. hatta daha da küçük.
içinde de para olarak 50-100 tl bulunur genelde.

ben şahsi olarak cüzdan taşımayı sevmiyorum kalın geliyor. yan cebime koyabilmek istiyorum. o yüzden kartlık çok ideal.
3-4 kart alsa bile yeter.
  • jelly bear  (01.06.23 13:22:51 ~ 13:25:02)
cüzdan niyetine cüzdan kullanıyorum :) 4 kart var yanımda 2 kredi k 1 ulaşım 1 bankamtik

mağazaların marketlerin üyelik indirim kartlarını taşımıyorum

kartlar paradan daha çok kalınlık yapıyor bence
  • freebird5406_2  (01.06.23 13:28:01)
kartlık kullanıyorum. ehliyet, bir tane kredi kartı ve bir de işyeri kartı her işime yetiyor. çok büyük rahatlık. telefonun nfc'si arada hata vermese kredi kartı bile taşımam.

  • hrskrs  (01.06.23 13:31:57)
genel yaşantımı kartla geçirdiğim için son 4-5 senedir falan kartlık kullanıyorum. kredi kartları dışında saçma kartları taşımıyorum zaten onlar da artık hep telefon numarasıyla kullanılır oldu. nakit de 100-200 tl falan tutuyorum. normal cüzdan yük geliyor artık

  • chanandler bong  (01.06.23 13:33:26)
ortalama 10 yıldır nike cırt cırtlı kullanıyodum. fermuarı bozuldu bunu aldım sonra. 1 yıldır bunu kullanıyorum.

www.trendyol.com
  • spirit crusher  (01.06.23 14:37:23)
cırtlı adidas. hep bu tarz cüzdan kullandım hep de böyle kullanacağım. kimin ne dediğine bakmam ^^

  • konetsu  (01.06.23 16:33:04)
8 yildir ayni kartligi kullaniyorum. Pratik...

  • unidentified floating object  (01.06.23 19:31:24)
yıllardır kullanıyorum, 5 6 tane kağıt para + 6 kart

tr.uspoloassn.com
  • pislick0  (01.06.23 21:05:31)
www.n11.com

Şu ridge wallet'in çakması beni çok mutlu etti, klipsinde epey para tutabiliyor, yeterli sayıda kart tutabiliyor bozuk para diye bişey kalmadı zaten varsa da cebe.
  • hedep  (01.06.23 21:41:01)
Hotiç markasının çok dayanıklı deri cüzdanları var mağazadan deneyip al. Yıllar boyu kullanırsın. Çok şık ve kullanışlı

  • bugisme  (03.06.23 21:47:46)