[]

en karlı eur/tl kuru

bir arkadaş ev satın alacağı için yaklaşık 1,5 milyon tl'ye denk gelen euro'sunu (yaklaşık 68bin euro gibi bir şey) tl'ye çevirmek istiyor. şu an kendisi açısından en karlı olacak şekilde nerde ne şekilde bozdurmalı sizce?
 
kapalıçarşı gibi pazarın geniş olduğu bir döviz çarşısında pazarlık yaparak en iyi fiyatı vereni bulup bozdurabilir.


  • carisch  (31.05.23 16:07:58) 
Gecen gün aynısını yaptım.
Kapalı çarşı nadir döviz iyi fiyat vermişti ama yine o çevredeki diğerlerinden kayda değer bir farkı yoktu.

Kapalı çarşı içerisinde iş Bankası ve yaoikredi var.
İkisinden birinde hesap varsa (o kadar parayla gezmek tehlikeli olduğundan) önce banka ile konuşun, sunkadar para getireceğim deyin ve 3 den daha geç saate kalmadan onparayi bankaya götürün. 4ngibi giderseniz o parayı banka almaz.
Sonra ister transfer ister başka şubeden önceden haber vererek tabi çekersiniz
  • kisa  (31.05.23 16:42:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.