[]

İki ayrı seyahat için vize başvurusunda bulunmak

Yunanistan'a iki feribot bileti almıştım biri Bodrum-Kos, diğeri Ayvalık-Midilli olacak şekilde.

Biletler açık bilet şeklinde ve malum vize sorunları ve fahiş başvuru ücreti nedeniyle iki seyahati birkaç hafta arayla gerçekleştirmek istiyorum.

Kosmos başvuru formunda öngörülen giriş ve çıkış tarihi istiyor. Şimdi ben buraya ilk seyahatin gidiş tarihini, ikinci seyahatin dönüş tarihini (arada iki hafta gibi bir süre olacak) yazsam sorun olur mu?

Çoklu giriş işaretledim geçen sene de yine Yunanistan'a iki kez gidip gelmiştim 3 aylık vize ile ama endişelendim bu kez.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.