Lenovo Servisi Başa Bela mıdır?

Henüz 2,5 aylık laptop şarj olmamaya başladı. Servise gönderdim. 4'üncü iş günündeyiz. Servis incelemesi aşamasında. Muhtemelen sırada bekliyor ve inceleme başlamadı bile.

İnternette Lenovo servisinin (BDH) berbat olduğuna dair bir yığın yorum var. Başıma bela mı aldım Lenovo satın alarak?

Lenovo Servisi hakkında iyi yorumlar duymaya ihtiyacım var. =/

e15 serisi mi? aynı sorundan ben de bdh'ye vermiştim. kronik anakart arızası, parça çin'den geliyor 20 gün sürdü.

  • mutlu yillar sana  (31.05.23 14:37:14)
Evet, E15. Anakart değişecek bende de muhtemelen. Ellerinde parça yok mu yani?

  • pantepember  (31.05.23 14:52:24)
ofisteki b.sayarlar full lenovo, service cok laptop gonderdim ve nerdeyse hic sorun yasamadim.

  • bay b  (31.05.23 20:24:45)
Beklediğim başıma geldi:
Anakartı değiştirmek için laptop'ı açarken kasaya zarar vermişler. Bir başka sorumda bunun fotosu da var.

Şikayetvar'a yazdım, hemen Lenovo'dan aradılar. İlgilenecekler. Bekliyorum.

Bunun dışında, servise ulaşmak da, ne aşamada olunduğunu öğrenmek de çok zor. Ürün kargoya verildikten sonra kargo firmasından gelen SMS'ten tahmin yoluyla anlayabiliyorsun ancak.
  • pantepember  (08.06.23 15:05:48)