Otel fiyatı

Kaplıcaya gideceğim 2 geceliğine, aradım fiyat sordum, iki kişi gelirseniz odanın geceliği 600, tek kişi gelirseniz geceliği 900 dedi. Tek kişi olunca neden pahalı? Sonuçta aynı oda.

Aklıma gelen sebep, iki kişinin otelde harcayacağı alışveriş, yeme,içme masrafı daha fazla olduğu için, oda fiyatında indirim yapıyor olmaları, doğru mu?

Aklima gelen iki ihtimal var;

Ya ciftlerin agirlikli konakladigi bi yer, o yuzden teklere fazla fiyat soyluyorlar ya da yanlis anladiniz, iki kisi 600x2 1200 tl, tek kisi 900 tl.
  • brkylmz  (31.05.23 00:49:31)
Abi malesef yanlis anladin buyuk ihtimalle, 600x2 oluyo genelde :(

  • fakyoras  (31.05.23 01:00:05)