bursa özel yapım uygun fiyatlı mobilya

merhaba arkadaşlar, kısmetse 2-3 haftaya taşınıyoruz bursaya. taşınacağımız ev bitmiş, bu hafta içinde eşimle gelip mobilya siparişlerini vermek istiyoruz ama mobilyayı özellikle de gardrobu özel ölçü yaptıracağız çünkü yatak odası dubleksin üst katı ve çatı hizası biraz alçak. biz de pay kazanmak için uzunlamasına 3-4 parça halinde bir gardrop yaptırmak istiyoruz ki bu evden çıkıp başka eve taşındığımızda yan yana koyamasak bile gittiğimiz eve göre bir yerleşim yapıp durduk yere yine gardrop değiştirmek zorunda kalmayalım.

bursada osmangazi ya da nilüfere yakın uygun fiyatlı yapacak ve çok gecikmeden teslim edebilecek mobilyacılar varsa önerebileceğiniz harika olur. inegöl mobilyacılar çarşısı varmış, fiyat performans açısından gidip bakmaya değer mi, çok aşırı kaliteli olmasına gerek yok ama 2 seneye de elimizde kalacak kadar kötü olmasın yeter ki. şu tarafa gidin, şuradaki çarşılara bakın dediğiniz neresi varsa, hatta yalnızca mobilya olarak da değil perdedir, halıdır önerebileceğiniz yerler varsa süper olur çünkü max 2 gün içinde siparişleri verip dönmemiz gerekiyor. haziran ortası gibi taşınacağız ve muhtemelen temmuz sonu gibi doğum yapacağım için eşyaların en geç temmuz ortası teslim edilmesi gerekiyor.

yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

fiyatlar ne durumdadir bilmiyorum ama ismo mobilya var karaman (nilufer)'de biz orada yaptirdik, iscilikten memnun kaldik

  • bollocks44  (30.05.23 15:44:49)
İnegölde ufak üretim yerlerine girip güzel fiyata yaptırılabilir. Mobilya fiyatları el işçiliğinden dolayı artacaktır ama öncesinde numaralarını arayarak ön fiyat almanız mümkündür diye tahmin ediyorum. Nakliye işini de hallederler

  • Unde bach canim  (30.05.23 15:58:23)