Banyodaki musluğun ucuna hortum takmak

www.hepsiburada.com

bu tarz mutfak musluğunun bir tarafı çalışmıyor diye bunu banyoya aldım ve tek taraflı taktım. Tek tarafı boşta yani. Ordaki musluğu açınca akıyor su yani duvara fışkırtıyor.

Oraya nasıl bir şey bağlayıp hortuımlu bir şey yapabilirim? Duvarla arasında 2-3 cm var.

Kuyruk dirsek takılıp yön aşağıya verilebilir, oraya da hortum rakoru takılır ama 2-3 cm mümkün değil sığmaz. En az 6-7 yer olmalı

  • John Bloor  (29.05.23 17:35:12)
john bloor kuyruk dirsekin uyması için ara bir aparat lazım sanki?

  • ShadowOfMoon  (30.05.23 09:39:20)
kuyruk dirseğin numarası o işte, fazladan bir rakor kullanmamak için diresğin bir tarafı dişi bir tarafı erkek.

Ama senin bu proje çok mantıklı değil gibi.
  • John Bloor  (30.05.23 11:57:21)
şunun girdiği yerden bahsediyorum bu arada. duvarda değil bataryada
m.n11.com
ya oraya bir şey takmayıp öyle kalacak. hiç akmayacak ya da bir şeyle orayı çalışır hale getireceğim.
  • ShadowOfMoon  (30.05.23 12:49:29)
Hiç akmasın istiyosan, doğalgaz flex borularını stoplayan bir kör tapa var. Onunla kapatabilirsin.

Normal kör tapa olmaz, çünkü teflon bant ya da keten sarılarak olmaz, conta ile stoplaman lazım batarya rakorunu.
  • John Bloor  (30.05.23 12:59:46)
Şu an akmıyor zaten. kendi musluğu var. o tarafı açmadıkça akmuıyor. bu 2li musluğun biri boşta, diğeri ise su girişine bağlı. o su girişini açsam da akmıyor o tarafın musluğunu açmadıkça

ama direkt ısıtıcıya gidiyor o taraf. bu sebeple bu boşta tarafı değerlendireyim istedim
  • ShadowOfMoon  (30.05.23 14:15:23)