telefon önerisi

www.amazon.com

bu telefonu almayı düşünüyorum. kullanan var mı, fikirler nedir diye merak ettim.

ama yeni önerilere de açığım. bu ayarda bir telefon istiyorum. bir de bu telefonun, nokia nın community si nasıl acaba. aktif mi. cok uygulama cıkıyor mu, istediğimiz uygulamaları bulabiliyor muyuz hemen. yoksa android li telefonlara mı bakmak gerek.

not: iphone veya htc almayı dusunmuyorum. onlar dısında yapacagınız oneriler beni mutlu eder.

samsung wave çıktı bence çok tatlı bir telefon. sonra samsung i9000 galaxy s çıktı yurt dışında. android tabanlı. samsung i5500 galaxy 5 çıkacak. corby tipinde (uffacık) android tabanlı 600mhz işlemci falan.

qwerty klavyeliv e dokunmatik istiyorsanız motorola milestone var, dext var backflip var.

ha bir de samsung wave pro gelcek. qwerty li ama daha 3-4 ayı var gibi.

nokia da c6 çıkacak her halde. ama ben bir daha nokia kullanmamaya yemin ettim. ben sizin yerinizde olsam htc yi de elemezdim.

kolay gelsin.

bu arada o telefonu kullanmadığım ve kullanan birni de tanımadığım için bir şey diyemeyeceğim.
  • cedric tweedledee  (28.06.10 20:32:51)
peki samsung un yazılım olayı nasıldır. iyi destek goruyor mu. istedigimiz yazılımları bulabiliyor muyuz alete. genel olarak ucretli mi ucretsiz mi oluyor.

  • ati99  (28.06.10 20:57:10)
açıkçası ülkemiz için iphone dan sonra en mantıklısı samsung. android market türkiyede yok ama windows mobile ve bada işletim sistemli telefonalrı için samsungun samsungapps.com var. oraya gidip bakabilirsiniz ücretli ğcretsiz bir sürü uygulama var üstüne de her gün gelişiyor. ama android ve de apple ıın gerisindeler.

  • cedric tweedledee  (28.06.10 21:59:32)
teşekkür ederim verdiginiz bilgiler icin. yine de n900 le ilgili fikirlere acıgım.

  • ati99  (28.06.10 22:10:04)