bayii'den sıfır araç almak?

Bir kamu ihalesi şartnamesinden dolayı sıfır 1 adet otomatik binek bir araca ihtiyacımız var. 1 aydır gezmediğimiz bayii kalmadı. Reno, Totota, Hyundai, Opel, pejo, fiat, citroen.. hepsinde sıraya girdik ama malum..

Yardımcı olabilecek biri var mı? Açıktan para ödemeye de razıyız. Özelden de yazabilirsiniz. Açıktan para ödeyebilmek için tanıdık arıyorlar onu bile bulamadık.

Şimdiden çok teşekkürler

İhaleniz yapım işi ise buna çok takılmayın, gidin uzman, şb müdürü, daire başkanı vb. kimse durumu anlatın, onlar yönlendirebilirler. Hatta bizim bir ihalemizde 3 araç vardı, bunlardan birini bir daire başkanının mevcut bindiği makam aracını (öyle lüks bir araç da değil) işi bitmiş başka bir müteahitten üzerimize almamızı söylediler ve öyle saydılar. Adam araç değiştirmek istemiyormuş falan... En kötü 6.000km araç alırsınız, durumu izah edersiniz, sıfır araç sıranız gelince sıfırı teslim eder 6.000km'lik aracı alır satarsınız...

  • malheiros  (28.05.23 22:11:55)
elinizde takasa verebileceğiniz araç varsa haftaya yenisini teslim alırsınız. sizin 1 milyonluk aracınızı 750 bine sayıp yenisini de + 250 bin fazlasına verecekleri için. her geçen gün gözleri daha da dönüyor. en azından 2 ay bekleyip liste fiyatından alayım derseniz mersedes ve bmw dışında çare yok. geri kalan hemen hemen hepsi yoldan çıkmış durumda.

  • onemoremile  (29.05.23 10:33:05)