[]

Excel-Makro mu yoksa program mı acaba?

Merhaba sitemizdeki güvenlik görevlilerinin vardiyalarını takip edeceğimiz izin, işe geliş gidiş, vardiyalarını kontrol edebileceğimiz bir program arıyoruz.

Örneğin
a kişisi hep gündüz çalışır
b kişisi 3 vardiyada da çalışır
c kişisi haftada 4 gün çalışır gibi bilgileri gireceğiz excel(yada program) bize en uygun çalışma programını gösterecek.
o vardiyada kim var kim yok kim tatilde görebilelim istiyoruz ve tabi ki bu excelde gün gün kendini yenilesin devam etsin, arada hastalık olur vs olur müdahalelerimize izin verip güncelleme yapsın istiyoruz.

Bunun için makro vs mi yazmak gerekli yoksa bildiğiniz bir takip programı var mı?
Ücretsiz olması ilk talebimiz ama ücrete göre bir miktar ücrette ödeyebiliriz programa.

 
Sharepoint, sharepoint’ten beslenen excel rapor.


  • gabe h coud  (26.05.23 01:51:03) 
kolayik'dan bir teklif alin bence.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (26.05.23 02:39:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.