[]

Dolarla yaptığım alışverişi iptal edince banka %7 daha az para iade etti

TL hesabımdan dolarla alışveriş yapınca, banka tl yi dolara çevirmişti. aynı gün içinde iptal etmeme rağmen, para 3 hafta sonra hesabıma geri yattı. ve arada %7 lik bir kayıp var.

Muhtemelen dolar son 3 haftada düştüğü için ben alışveriş yaparken yüksek kurdan bozdular. iade ederken ise düşük kurdan oldu. Bu nedenle param daha düşük yatırılmış olabilir mi, ya da ödediğim tl ni aynı miktarda iade edilmesi mi gerekiyor?

teşekkürler

 
ayni miktarda tl yatmaz, dolar kuru uzerinden dediginiz gibi.


  • gule gule  (25.05.23 22:41:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.