[]

ABD vizesine başka bir ülkeden başvurabilir miyim?

İstanbul'da yaşıyorum, randevu sıkıntıları oluyor, temmuz gibi Almanya'ya gideceğim, gitmişken orda başvuru yapabilir miyim? Yoksa illa Türkiye mi olmalı?
 
oturumun yoksa başvuramazsın


  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (25.05.23 21:28:20) 
Bu arada alakasız, Almanya'da durum nasıldır bilmiyorum ama İtalya'daki 4 konsoloslukta da herhangi bir müsaitlik yok.


  • mirafiori  (26.05.23 01:19:26) 
basvurup alan arkadasim oldu ama biraz konsolosluga bagli sanki.


  • antikadimag  (26.05.23 01:24:02) 
ben suan meksidayim buradan basvurdum 2025 nisan ayina randevu aldim.

travel.state.gov

bu siteden hangi konsoloslugun kac gun sonrasina randevu alabilecegini gorebilirsin.
  • paudi  (26.05.23 02:52:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.