[]

Güzel tütün önerisi

Merhaba arkadaşlar,
Sigara kullanıyorum fakat çok fazla değil, keyiflik. Günde 4-5 dal içiyorum en fazla ve senelerdir böyle. Touch blue artık tat vermiyor, tadı yapay geliyor ve sevmemeye başladım. Tütün almak istiyorum fakat şu her köşede olan “Adıyaman tütüncüsü” gibi yerlerde satılan yerli dandik tütünlerden değil.

Fiyatı önemli değil, güzel, yumuşak içimli hafif bir tütün almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?
Aromatik olur, şaraba yatırılmış olur farketmez. Bari az sigara içiyorum tadını çıkarayım. Amacım yalnızca keyif. Önerilerinizi bekliyorum.

 
Hafif tütün arıyorsanız rothmans.
Keyif, şarap, ağır olsun derseniz old holborn. 8 senedir değiştirmeden içerim.

  • Başkalaşım  (26.05.23 00:11:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.