[]

Piyanomu satmalı mıyım?

3 sene önce e-keyboard aldım. hayatında hiç piyanoya dokunmamış biri olarak büyük heves etmiştim. 3-4 ay düzenli çalıştım (youtube). kendi kendime birşeyelr öğrendim. sonra uzun süre hiç çalmadım. belki 1 sene sonra tekrar oturdum 1-2 hafta çaldım bıraktım. aldığım sene içinde bu şekilde 1-2 haftalık aralarla çaldım hep. fakat en son piyanoya herhalde 1.5 sene önce falan dokundum. bayadır sadece toz toplamakla meşgul. ilerde tekrar çalasım gelir mi bilmiyorum ama evde büyük yer kaplıyoır. satmalı mıyım, pişman olur muyum satarsam ilerde?
 
ticari bir araç olarak görüyorsan ilerde değerlenir diye düşünüyorsan satma. yok yer kaplıyor zaten çalmıyorum diyorsan hemen sat.


  • koela  (25.05.23 16:19:13) 
ben arkadasima verdim yer kapladigi icin rahatsizdim. geri alacagimi sanmiyorum :d satabilirsin.


  • ala09  (25.05.23 16:24:18) 
Hem kullanmıyorsun hem de her kaplamasından şikayetçisin. Bu durumda satmak daha mantıklı geldi bana.


  • yazdonumu  (25.05.23 16:49:06) 
ben talibim :) sat gitsin.


  • allahinadiylaoku  (25.05.23 16:54:35) 
Bence de satın


  • ats  (25.05.23 18:57:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.