Robot süpürge ...

Dostlar merhaba, bir robot süpürge ihtiyacı belirdi. Şöyle güzel haritalayan, güzel temizleyen, çekiş gücü falan iyi olan, moblu önereceğiniz f/p oranı iyi olan, şunu kaçırma al diyebileceğiniz robot süpürge önerilerinize açığım. Teşekkürler

F/p demişsin ama dyson da robot süpürge çıkarmış. Bence ona da bir bakıp değerlendirmek lazım(tr de satışı başladı mı bilmiyorum. Sosyal medyada gördüm ben robot süpürge çıkardıklarını)

  • yazdonumu  (25.05.23 16:04:17)
roborock q7 max, motor gücü diğerlerine oranla yüksek, moplu ama mopuyla ünlü değil.

roborock s7 sonic mopping, motor gücü daha düşük ama mop teknolojisi daha iyi.
  • alaimisema  (25.05.23 16:06:01)
hiçbirinin diğerine göre muazzam üstünlüğü yok.

3 yıldır viaomi v2 pro kullanıyoruz. memnunuz hiç sıkıntı çıkarmadı.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (25.05.23 16:14:21)
ben de wiami diye bi marka kullanıyorum paramın yettiklerinden kovalı diye onu almıştım o zaman. ben de gayet memnunum. bütçeniz kadar kafanıza yatan bişey alın geçin. ucu yok çünkü. bunlar basit aletler. ilk süpürgede herhangi bi tanesi hayatınıza %80 etki eder, diğer o çok övülen özellikler bence max %20 daha etki eder ki o kadar da edemez çünkü her yere girebilen bi alet değil. günün sonunda kısıtları belli. ama çoğu %80 tatmin eder.

  • vaveylababa  (25.05.23 16:24:19)
Robot süpürgesinin mobunu kullanan var mı bilmiyorum. Sanki yapmışlar da olmamış gibi. Bende de Xiaomi var. Memnunum.

  • Mirket  (25.05.23 18:19:03)