[]

Kervan mağazasından yağlı boya tablo alan var mı?

Kervan mağazasından geleneksel motifli yağlıboya tablo almak istiyorum şu an hiç tablo kalmamış ellerinde, hiç satın alan var mı ya da evinde yağlıboya tablo portre olan?
 
Benim evde,ofiste bayağı bir tablo var ama hiçbirini gidip bir mağazadan almadım.sergilerden,seyahatlerden,desteklemek istediğim öğrencilerden alıyorum tabloları.


  • duptıs  (25.05.23 11:53:23) 
Kendi evimize ve bir arkadaşımıza hediye sanatyapiyo.com'dan akrilik tablolar aldım ben 2-3 ay önce. Yağlıboya eserler de var, bir bakabilirsiniz.

Ek olarak @duptıs+1 özellikle seyahatlerde bütçeme uygun orijinal resim, el yapımı seramik vs bulabilirsem alıyorum, evimde gördükçe mutlu ediyorlar.
  • kobuzchu kiz  (25.05.23 11:57:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.