en iyi deodorant

sizce hangisi? erkeğim ve sprey deodorant kullanıyorum (şu zamana kadar dove, rexona, nivea kullandım) hepsi aynı geliyor bana aralarında önemli bir fark hissetmedim. roll on ve sprey olarak da yazabilirsiniz ayrı ayrı. rexona clinical protection'a çok iyi denildiğini duydum roll on olanlarda ama o kadar terletmeyen bir şeye geçmek sağlıklı mı ona tereddüt ediyorum biraz.

bir de antiperspirant olanlara uzun vadeli kullanımda zararlı diyenler var ama birçok kişi kullanıyor piyasada da çoğunluk onlardan yana, gerçekten bazılarının söylendiği kadar zararlı olsa bu kadar üretilip kullanılır mı tüm dünyada? aynı şekilde genelde roll on olanlar genelde daha iyi terlemeyi kesiyor ama o yüzden daha zararlı bulanlar da var bu konuda da bilgisi olanlar bilgilendirebilirse iyi olur.

Bilimsel olarak pek bir kanıt yok gibi bu antiperspirant kullanimina.
www.pennmedicine.org

Ben roll on kullanırım.
Kısacası bu konuda kanıt yok, ben kullanırım.
  • logisticsmanager  (20.05.23 12:34:31)
r c protection kullaniom memnunum ama zararli galiba

  • ala09  (20.05.23 13:09:34)
Rexona clinical süper bir şey. Terlemeyi kestiği için elbette sağlıklı değil ama çok iyi kesiyor.

  • stejerners  (20.05.23 13:56:36)
en iyi mi bilemiyorum ama bir deneyin www.hepsiburada.com

  • fakat  (20.05.23 16:33:53)
Firs class

  • dakota  (20.05.23 20:15:40)
Siveno roll on , oldukça memnunum fiyatı biraz üzüyor sadece.
Diğerleri kurutup, tahriş ediyor kullanamıyorum.

  • kararsızataletfilozofu  (20.05.23 22:51:16)
karbonattan daha iyi bir deodoranta rastlamadım.

  • alperz  (21.05.23 04:49:36)