Güneş Gözlüğü üzerine

Merhaba arkadaşlar,
Güneş gözlüğü almak istiyorum ama bilindik markalar şimdilik beni zorlar gibi ama sanki gözümün sağlığı için de onlar güvenilir geliyor yanılıyor muyum? İnstagramda takı, gözlük vb. şeyler satan bir firma buldum gözlükleri çok güzel ve bilindik markalara oranla tasarımları da güzel ama işporta ürünler kalitesinde çıkması endişem var. Ne dersiniz?
www.specsfame.com

bence iyi gorunuyor iade hakki vardir deneyebilirsiniz. organik uv 400 organik cam

  • ala09  (13.05.23 22:33:18)
Aynı çerçeve ve camlar instagram satışlarında yarı fiyatına. Muhtemelen tedarikçi firmalar da aynıdır. instagramda herhangi bir gözlükçüye gir. sonra reklamlar düşmeye başlar

  • janavarorion  (14.05.23 09:21:21)
bilmiyorum burayi belki iyidir ama gene de alabilirsin. camlarini da atasunda rayban yaptir.
yillardir kullandigim, kapsiz cantama ata ata camlari cizik icinde kalmis raybanimin camlarini atasunda 300 kusur liraya yenilemistim orj rayban camiyla. gozluk o ara sifirdan alsam 1000 falandi diye hatirliyorum atasunda yine.

  • Kittie  (14.05.23 12:38:13)
Swing baktınız mı yerli marka fakat polarize uv vs gayet ok'di. Baya bi yıldır kullanıyorum yabancı markalara göre epey daha ucuzdu en son.

  • hedep  (14.05.23 13:44:47)
Böyle olmayacak dedim ve Ray Ban aldım arkadaşlar. Ama gözüm zaman zaman bu gözlüklere de kaymıyor değil. Ayrıca ortalama bir tipim bu yüzden her şey yakışmıyor, deneyerek almam iyi oldu.

  • guitarissimo  (16.05.23 23:02:45)