[]

Online bir dergi Pdf olarak nasıl indirilir?

1952 yılına ait "İller ve Belediyeler Dergisinin" sayılarına online olarak ulaşılabiliyor ama PDF olarak indirebilmenin bir yolunu bulamadım.

Yardımcı olsanız ilk turda bitirebilsek ne güzel olur :)

Not: sayfaları tek tek pdf olarak yazdıramıyorum çünkü her sayfanın köşesini beyaz bırakıyor.

Özellikle indirmek istediğim bu: www.tbb.gov.tr

 
Sanırım sayfalar resim olarak kaydedilmiş, bir pdf dosyası yok yani. Google Chrome menüsünde Diğer Araçlar > Geliştirici Araçları'nı tıklayınca açılan yerden Kaynaklar > Sayfa sekmelerini tıklayınca, sayfaları çevirdikçe files > mobile klasöründe jpg dosyaları yükleniyor, oradan kaydedebilir ve birleştirip PDF yapabilirsiniz.

Chrome şart değil, Firefox'ta filan da geliştirici araçları var.
  • fadetoreality  (13.05.23 20:35:02) 
İller ve Belediyeler Dergisi - Sayı 83 - Eylül 1952
İndirmek için: we.tl

  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (14.05.23 01:53:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.