49 Euro Ticket

49 Euroluk bilet nasıl alınır? DB sitesine baktım abonelik için Iban vs. istiyor. Abone olmadan kolayca online almanın bir yolu var mı?

hayır 49 euro'luk deutschlandticket sadece abonelik yöntemiyle satılıyor. ama iptal edebiliyorsun istediğin zaman.

  • king lizard  (13.05.23 03:31:13)
Hapı yuttuk galiba aynı ay için ayın 10'una kadar almak gerekiyormuş.(git: )

  • Mistyimage  (13.05.23 03:48:58)
Cünkü 9 Euro bileti fazla kolaydi, fazla ulasilabilirdi. Dijital bilet sistemini kendileri de cozebilmis degiller, bilmiyorsaniz almayin, her ay 49 49 odersiniz.

Kolayca bir yolu olamaz, cünkü deutsche bahn. Kolaysa ve iyi feedback aldilarsa, hemen degisime giderler.

Sadece online alabiliyorsunuz, cok az yerde direkt makineden cash ile de alabiliyorsunuz. Almanya´da bir tanidiginiz varsa, o alsin iban ile, 10una kadar da iptal etsin.
  • buf-e kür  (13.05.23 12:37:39 ~ 12:41:16)
9-euro-fond'a bakmanızı da öneririm.

  • parcaliham  (13.05.23 16:09:58)
paypall ilede alabiliyorsun ama db dan degil youtubeda anlatiyordu bulirsam atarim.

  • abi bi dizi buldum on numara  (13.05.23 17:17:00)