Erkek 5 gün is gezisi bagaj

Bunun ideali sizce nedir?
5 gün egitim/konferans.
Sizce kaç gömlek/pantalon/ayakkabi gibi gitmek lazım?
Güzel bir websitesi önerisi varsa o da olur.

Önceden seyahat yaptım ama fabrika gezisi vs oluyordu.
Şimdi 50-60 kişilik bir ekiple proje/sunum/eğitim tarzı olacak.
VP tarzı adamlar da olacak.

hocam oncelikle egitim/konferansinizda basarilar

gomlek bes tane olmali cunku ayni gomlek ertesi gun giyilmez
e kombinlemek icin pantolon lazim. sizi bilmem ama benim bir suru kumas pantolonum var o yuzden bes tane de oraya yaziyorum. asgari iki tane lazim
ayakkabi olarak iki tane ideal bence, yani en azindan bende boyle bir siyah bir beyaz var pantolon acik renkse beyazi, kapali renkse siyahi giyiyorum
  • nibba  (11.05.23 00:04:28)
5 gömlek
3 tişört
1 rahat pijamamsı bişey
2 pantolon
1 spor + 1 klasik ayakkabı
1 mayo (sabah bi kapalı havuza giresin gelir belki otelde)
1 şort (hava güzelse dışarıda falan rahatça bi yürümek ya da gym için)
2-3 boxer
6 çorap
  • parcaliham  (11.05.23 00:28:06)
beş güne 5 boxer, hatta belki yedekle 6 boxer ve aynı miktarda çorap.
gerisi size kalmış.

gerekirse çıplak uyursunuz ama duş yaptıktan sonra kirli boxer giyecek haliniz yok.
havalar da ısındı, her gün duş almazsınız belki bilemiyorum ama her gün yeni boxer giymeniz gerekir bence.
  • blatta hiberna  (11.05.23 10:00:01 ~ 10:01:51)
Önerilerin çoğu çok güzel bunlardan illa ki faydalanılır ama yanlış anlaşılmazsa bi şey sormak istiyorum, boxer konusuna takıldım ben biraz. Şimdi böyle iş seyahati konferans şu bu olayları biraz yoğun geçer insan da günün sonunda rahatlamak için duş alma ihtiyacı hisseder mesela, yani ben olsam yatmadan önce bi duş alırdım çünkü. Şimdi 2 boxer götürsek mesela çıkardığımız boxer'ı tekrar mı giyeceğiz, yani bu bence çok rahatsız edici ve çok da hijyenik değil böyle galiba terlemişsin falan çıkarıp tekrar giyiyorsun. Yani 5 gün için 2 boxer alınca öyle olmayacak mı başka bir olay var da ben mi kaçırıyorum bilemedim. Ben olsam 10 tane falan götürürdüm belki. Yani 5 gömlek değişeceksek 5 boxer değişmemiz de saçma olmaz gibi geliyor bana ne diyorsunuz? Yani boxer çok yer kaplayan da bi şey değil rulo yapıp geçiyoruz işte her yere sıkışır.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (11.05.23 10:25:08)