Kutulu PlayStation 5 kabin bagajı olur mu?

Yurtdışından PlayStation 5 aldım GoW Ragnaroklu pakedinden. Buraya gelirken getirdiğim orta boy valize sığmıyor. Direkt kabin bagajı şeklinde kutusuyla elimde taşıyabilir miyim? Torbaya falan koymam gerekir mi kendi tutma kısmı da var.

Bi de ek soru, havalimanında tax free yaparken aldığım yerde düzenlenen evrak yeterli mi, ürünü görmek istiyorlar mı?

yanina alma acisindan sikinti olmaz. ben oyle tasidim

ek soruya cevabi bilmiyorum.
  • fakyoras  (10.05.23 17:17:02)
biz büyük şu kalın kartonumsu market poşetlerinden birine koyup girmiştik almanya'da. kural olarak değil de taşıma rahatlığı olarak daha iyi olabilir, hem çizilme falan ihtimali de azalır.

ikincide ne yapmıştık hatırlamadım tam ama sanırım ürün yanımızdayd.
  • patronaj1  (10.05.23 17:17:46)
Elinizde taşıyabilirsiniz, bagaja vermeyin zaten, makineye yazık olur. Taxfree yaparken, ürünü görmek isteyeceklerdir fiziksel olarak, aldığınız yerden verilen evrak yeterli oluyor. (dubai) Kimi ülkelerde de ek sayfa dolduruluyor (avrupa) ama çok uzun sürmez, sizi yönlendireceklerdir her şekilde.

  • zennube  (10.05.23 17:30:36)
ikinci soru: görmek isterler. Bagaja koyacaksanız onun gösterme yeri ayrı oluyor check-in öncesi.

  • burfak  (11.05.23 07:33:55)