PS4 Oyun Tavsiyesi

Hayatım ilk kez konsol aldım. O da PS4. Dolayısıyla benim için bütün PS kütüphanesi yeni. İlk oynadığım oyun da Ghost of Tsushima oldu. Haftalarca oynadım, müthiş de keyif aldım. Bitirince de aşırı meth edilen TLOU 1'e başladım ama aynı tadı alamıyor gibiyim zira zaten sanki bir film gibi her şey belli ve ben ilerletiyorum gibi geldi bana açık dünyadan sonra.

Şimdi sizce ben şöyle efsane böyle efsane denen tlou'a sabredip oynamaya devam etmeli miyim yoksa gta 5 spiderman gibi başka bi oyuna mı geçmeliyim?

  • amour fou  (10.05.23 15:54:27 ~ 15:54:40)
Tlou zamani icin iyi oyunmus. O da taaaa ps3 oyunu. Bence de fazla abartilmis bi oyun.

Sekiro(cok zor oyun)
God of war
Rdr2
Bloodborne(cok zor oyun)

Oneririm
  • floydian  (10.05.23 15:56:31)
Ha spider man de guzel

  • floydian  (10.05.23 15:56:37)
Uncharted diyeceğim ama o da tlou gibi zincir bir senaryoya sahip, sizi oyun yönlendiriyor.

Epey oldu, belki yeni versiyonları devam oyunları da çıkmıştır ama şu oyunları beğeneceğinizi düşünüyorum:

Yakuza 0
Horizon Zero Dawn
Red Dead Redemption 2
GTA 5
Persona 5 Royal
God of War
Shadow of the Colossus
Sekiro: Shadows Die Twice
Spider-Man
  • iustitia omnibus  (10.05.23 17:32:06)
God of war +1 demeye geldim.

  • yazdonumu  (10.05.23 17:59:13)