[]

hakiki deri neyden yapılıyor?

hakiki deri hangi canlının derisinden yapılıyor? vahşi bir yöntem midir yasal mıdır?
 
İnek. Yediğimiz şeylerin derisi genel olarak.


  • whoosie  (10.05.23 14:35:54) 
Abi yasal olmasa böyle bir süreç nasıl gerçekleşecek ki zaten, yani "hakiki deriden giysi üretimi yasal değildir" diye bir durum yok soyu tükenme tehdidi altında olan bir canlının derisi kullanılmamışsa. Onun dışında yediğimiz ineğin dananın derisi işte bunları yemek nasıl yasalsa derisini kullanmak da yasal, kesim yöntemleri de muhtemelen yasalara tabidir.


  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (10.05.23 14:40:14) 
yasaldır. etini yediğin hayvanın derisi niye yasal olmasın?

inek, öküz, manda, koyun, keçi, timsah ya da ne bulursan...
  • babilfish  (10.05.23 14:50:19) 
Vahşi bir yöntem ve yasal.


  • chaos moleculaire  (10.05.23 15:47:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.