kolombiya mi kambocya mi?

Aralik ayinda 11 günlügüne tek basima gidicem (Backpacker). Bilet alma asamasinda cok kararsiz kaldim.

Kolombiya:

- Kübayi cok begenmistim, o kültürü ortami biraz yasamak güzel olacak.

Kambocya:

- Taylanddaki masaj kültürüne bayildim, ucuz masaj beni cekiyor.
- Ucak bileti biraz daha uygun

Kolombiya tabii ki.

  • dissendium  (10.05.23 12:00:54)
Kambocya tabi ki. Çünkü Asya'da.

  • allah yazdiysa bozsun  (10.05.23 12:02:52)
ya fransa mı almanya mı desen anlarım. veya arjantin mi brezilya mı desen anlarım ama bu iki ülke tamamen farklı konumda ve farklı özelliklerde olan ülkeler. o yüzden nihai karar sana ait. ben kolombiya'ya giderdim

  • paintov  (10.05.23 13:00:14)
Kolombiyayi bilmiyorum ama kambocyayi cok begenmistim ben. Tapinak goreyim filan diyorsan kambocyayi oneririm.

Paintov’un dedifi gibi bana da ulkeler biraz fazla farkli geliyor :)
  • fakyoras  (10.05.23 13:22:25)
Yemekleri daha çok ilgimi çektiği için Kamboçya diyorum.

  • peki madem  (10.05.23 14:11:42)
Kolombiya ve Kambocya'ya gitmedim, guneydogu asya ve gney amerikayi belli bir miktar gezdim.. 11 gun oldugu icin kambocya diyorum...

  • hewit  (10.05.23 14:32:38)
bi daha gitmeyeceksen, angkor wat'ı gör bence.

  • brkylmz  (10.05.23 17:18:13)
Kolombiya tehlikeli bir ülke olduğu için tercih etmezdim, Küba'dan farklı yani güvenlik açısından. Aslında çok merak ettiğim bir yer ama yemez.

  • old possum  (10.05.23 20:18:09 ~ 20:20:35)
Kamboçya

  • basond  (10.05.23 21:31:20)