Şu nasıl bir bilgisayar?

Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Fiyatı nasıl sizce? Benzer fiyata tavsiye edeceğiniz daha iyi bir makine var mıdır? Yahut bu fiyat bu makine için uygun mudur? Fiyattan bağımsız,.ho'nin bu modelini nasıl bilirsiniz, tavsiye eder misiniz? Değerlendirmeleriniz nedir? Teşekkürler
www.hepsiburada.com

Epey com dan bak puanlarına ve fiyatına göre

  • izmitcan  (09.05.23 23:42:16)
Bu fiyatlara aşağı yukarı bu özellikler alınıyor ya fazla bişey beklememek lazım.

İşlemci intel yerine amd ryzen seçerseniz hız olarak biraz daha iyi olacaktır.
Mesela bunda Intel Core i5 1235U var ama AMD Ryzen 7 5700U tercih ederseniz işlemci performansı bakımından daha iyi olur.

Ama işlemcilerdeki yerleşik ekran kartları konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. O konuda da intel bir tık iyi. Eğer oyun falan oynamıyorum derseniz amd ryzen tercih edebilirsiniz. Misal şu: www.hepsiburada.com

Gel gelelim bana kalırsa ikisi de işe yaramaz. Ne işlemcisi elle tutulur ne harici bir ekran kartı var ne de içlerinde işletim sistemi var. Korsan yükleseniz güvenlik açığı olabilir.

En iyisi bence bütçeyi biraz artırın biraz daha adam akıllı bir şey alın ki en azından kısa sürede performans sorunu yaşamazsınız daha uzun süreler götürür.

Misal: www.hepsiburada.com
  • ananiyimioguz  (10.05.23 00:47:42 ~ 00:48:21)
idare ederlik bilgisayar arıyorsan tam da aradıgın bu.

fiyat içinse normal. artık hiçbir şeyin fiyatına sasırmıyorum
  • koela  (10.05.23 09:58:43)