Seçim yaklaşıyor, heyecanlı mısınız?

Bende bugün itibariyle gündeme daha da yoğunlaşmış bulunuyorum ve heyecan var...
Herbir partinin ne sonuç alacağı ile ilgili çıkarım yapmaya çalışıyorum kendimce; 2018 seçim sonuçlarını inceliyorum sabahtan beri. Günlerdir duygusuzdum, nötr. Bugün başladı heyecan.
Tek bir sorum var: Siz de heyecanlı mısınız?
Görüşünüz hiç farketmez: Evet mi, hayır mı?

Hayır.
Zor günler geride kaldı daha zor günler ileride. Fetret devrindeyiz, kim gelirse gelsin çıkmazda hissediyorum. Bir nesil böyle böyle sürünerek kaybolup gidiyor işte ne heyecanı.

  • pavlis  (09.05.23 13:51:10)
Heyecanlıyım.

  • dissendium  (09.05.23 13:58:32)
Negatif basanla iletişimi kesiyorum. Tam motivasyon full heyecan, kazanacağız bu kez. :)

  • unidentified floating object  (09.05.23 14:00:43)
kaygılıyım. özellikle yapılabilecek hilelerden dolayı.

  • lazpalle  (09.05.23 14:23:27)
Heyecanlıyım çünkü bu kadar kafa kafaya bir seçim görmedim hayatımda, 45 yaşındayım gördüğüm seçim sayısını siz tahmin edin.

Seçim sonrası için hiç heyecanım yok çünkü olacakları az çok tahmin ediyorum, kim kazanırsa kazansın bizim için kısa vadede hiç bir şey değişmeyecek. Bu sıkıntıları 1-2 sene daha çekmeye devam edeceğiz, sonrasında da hemen güllük gülistanlık olmaz.

Ülkemiz ve insanımız için hayırlı olsun inşaallah, Allah bu günlerimizi aratmasın.
  • John Bloor  (09.05.23 14:23:47)
seçimler beni her zaman heyecanlandırmıştır. umut sarıkaya'nın karikatüründeki gibi o renkler, haritalar, yayınlar... takip etmesi acayip eğlenceli oluyor. yerine göre oturup slovakya seçimi takip etmişliğim bile var sırf aynı sebepten.

onun haricinde bir heyecanım yok ama. gidip oyumu kullanacağım ama birincisi kazanacağımıza pek inanmıyorum, ikincisi bu ülke öyle 3-5 yılda düzelecek noktada değil. ölümü gördüğümüz için sıtmaya razıyım işte, öyle ufak bir kıpırtı var.
  • mark greg sputnik  (09.05.23 14:28:48)
hiç değilim.

  • deartheodosia  (09.05.23 14:33:14)
inanılmaz heyecanlıyım.
yorulmadan - hiç üşenmeden gönüllüleri organize ediyorum. etrafımda heyecansız bir kişi bile yok.

  • irene  (09.05.23 15:09:45)
Değilim, zira milletimize güvenemiyorum.

  • drako  (09.05.23 15:11:38)
heyecanlı değil kaygılıyım. seçim günü ve sonrasında bişeyler olmasından korkuyorum.

  • scudman1  (09.05.23 15:47:59)
Heyecan, korku, kaygı, umut, nefret, öfke.. Kanal D pembe dizi tanıtımı tadındayım uzun zamandır. Onlu yaşların başından beri farklı bir hükümet görmemiş olmak da ayrı bir etken.

  • lüzumsuz adam  (09.05.23 15:52:56)
2018 ve bir önceki genel seçimlerde çok daha heyecanlıydım. keşke seçim sonuçları açıklanırken uçakta falan olsam da şu gündemi takip edemesem diyorum şu an. iktidar ya da muhalefet fark etmeksizin sunulan her vaat beni daha da sinirlendiriyor, seçimlerin maaşlı özel sektör çalışanına faydadan çok daha fazla zararı var şu an itibariyle.

  • roket adam  (09.05.23 17:48:45)
bu tip rekabete dayalı şeylerde heyecansız ve tarafsız olmak imkansız bence.

  • roe  (09.05.23 17:53:04)
Bende gerginlik ve heyecan var.

  • yalniz kizkulesi  (09.05.23 17:56:17)
ailemden akpli olanları instagram’da çıkardım. heyecanlı değil, sinirliyim.

  • gabe h coud  (09.05.23 18:29:36)
bazen heyecanlı bazen değil, herkes sonuçları kestirmeye çalışıyor

  • cccbehzatccc  (09.05.23 18:52:33)
Heyecandan cok tedirgin ve merak icindeyim. Ikinci tura kalacak bence o yuzden pazari milat gibi dusunemiyorum.

  • mor oje  (09.05.23 19:35:42)
2019 yerel seçimlerinde Ekrem İmamoğlu için oy kullanırken giydiğim uğurluğu tişörtümü sandıktan çıkarıp seçimi beklemeye başladım ince bir tedirginlikle karışık heyecanla.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (09.05.23 19:44:04)