Dyson basliklari

Bende v8 makine ve sadece standart motorbar ve kombinasyon basliklari var.

Siz en cok hangi basliklari kullaniyorsunuz? Su aksesuarlar hakkinda dusunceleri alabilir miyim? Evim ufak (75 metrekare) genelde parke, hali az. Evcil hayvan yok.

Fluffy/Soft Roller Cleaner Head: www.dyson.com.tr (bu baslik iyi gozukuyor ozellikle sert zeminler icin ama fiyatina deger mi?)
Mini motorhead: www.dyson.com.tr (bunun amacini cozemedim, ozellikle merak ediyorum)

Mobilya alti adaptoru: www.dyson.com.tr vs
Up-top adaptor www.dyson.com.tr

Esnek aralik temizleme basligi www.dyson.com.tr vs
(Esnek olmayan) Aralik temizleme basligi www.dyson.com.tr

Diger tavsiyelere acigim

Motorhead yatak ve koltuk icin. Bence elzem.

Mobilya altı adaptör sana kalmış. Eğilip temizleyebiliyoruz biz, yatak altını da robot alıyor.

Aralık temizleme başlıksız el süpürgesi düşünülemez. Süpürgenin girmediği araları nasıl alıyorsun ?
  • Mcfly  (08.05.23 14:47:31)
Fluffy/Soft ihtiyaç duymadım. Mini motor head, yüksek modellerdeki anti-tangled a denk geliyor sanırım. Döşemeler için. Alerjik bünyelilerin twrcih sebebi. Mobilya altı adaptörü sık kullandığım bir başlık. Yere yatıp tek gözle bakıp süpürmek yerine hafif eğilip, boruyu dik açıdan farklı açılara doğru eğmeye yarıyor. Öneririm. Up-top, giysi dolabı, mutfak üst dolapların üstü için. Ben gerek görmedim. V8' de lazer uç yoksa öneririm.

  • from where i ride  (08.05.23 14:51:53)
Aralik temizleme basliklarindan hangisi iyi? Yukaridakilerden ilki kavisli mi esnek mi anlamadim.

Dosemeler icin Doseme Basligi diye bir sey var. Bunu mu almali motorheadi mi?
www.dyson.com.tr
  • 14  (08.05.23 16:00:55)
Işıklı aralık temizleme başlığı iyi. Anti tangle seçmiştim. Ekstra döşeme başlığına ihtiyaç duymadım.

  • from where i ride  (08.05.23 17:17:28)
fluffy/soft halisiz yerler icin gerekli, ben hali sevmeyen insanim, hemen hep onu kullaniyorum. diger baslik parkede iyi olmuyor.

  • kassiopeia  (08.05.23 17:35:46)
Hmmm kafam hala karisik :)

www.dyson.com.tr
su sayfadaki seceneklerden

bu seti (cunku setlerin fiyati uyguna geliyor, iki al bir bedava gibi)
www.dyson.com.tr
ve belki fluffy'yi alicam gibi.

Aslinda
mobilya alti adaptoru www.dyson.com.tr
cok mantikli ama tek satilmiyor su an.

Yukaridaki set yerine bunu mu alsam, icinde mobilya alti adaptoru de var.
www.dyson.com.tr

Ote yandan hayvanim yok o yuzden anti tangle gereksiz - ki ben de kisa sacliyim :D
Isikli ara basliginin bir manasi var mi? Benim V8'de isik yok sanirim.
  • 14  (08.05.23 21:19:39 ~ 21:21:49)
Bu kadar kafa karıştırmaya gerek yok. Merkezi bi yerde oturuyorsanız dyson’in mağazasına gidin hepsinin demosu olmasa da açıklarlar güzelce.

  • Mcfly  (15.05.23 09:32:12)