gs, fb ve bjk'nin kalan maclari (kafam karisti)

fotomactaki su gorsele gore hatay ve antep maclarini iptal sayarsak,
share.cleanshot.com

gs 4 (aksamki bsk maci oynanmis varsayarsak)
fb 3
bjk 3

maci kalmis.

ama puan durumunda Oynadigi maclar kismina bakinca

gs: 30
fb: 31
bjk: 32

gorunuyor. kafam karisti?

anlamama yardimci olur musunuz?

neyi anlamadiniz gayet acik sanki, bjk bay haftasini henuz gecmedi

  • freedonia  (08.05.23 11:57:16 ~ 12:01:05)
Hatay ve antep maclari iptal degil ki, kagit üzerinde oynanmis olacaklar her türlü

Galatasaray 6 kalan mac, bunlarin 1'i hükmen galibiyet

Fenerbahce 5 kalan mac, bunlarin 2'si hükmen galibiyet

Besiktas 4 kalan mac, bunlarin 1'i hükmen galibiyet

Hepsi toplamda 36 mac oynamis olacaklar yani
  • bosver nicki  (08.05.23 11:59:14)
anlamadığım olay her maçları kazansalar

gs 18
fb 15
bjk 12

+puan alıyor. ve fb havadan 6 puan alıyor. neden fb’ şn şansı çok az deniyor.
  • buenosdias  (08.05.23 13:50:25)
Galatasaray'a kendi evimizde 3-0 yenildiğimiz için Galatasaray puan durumu haricinde ayrıca ikili averajda da bizim önümüzde, onun da etkisi var, yani Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı kendi evinde 3 farklı skorla yenmesi lazım, imkansız değil ama gerçekçi de olmak lazım.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (08.05.23 13:57:55)
GS bugun kazanirsa ki kazanacak puan farki 5 oluyor, ikili averaji da katarsak yani puan farkini 5.50 dusun. Is bitmis kisaca. Fener bu sefer kotu fiksturden gitti, kume dusecek takimlari bulup oynadi resmen, Istanbulspor'a son dakikada beraberligi verdi, arka arkaya 2 sivas deplasmani, sonra gene baska deplasman kume dusecek Giresun falan buyuk sansizlik. Daha ts, gs maclari da var, 3. olur fb.

  • speedy  (08.05.23 14:20:05 ~ 14:24:26)