istanbul'da ssk'nın işlediği en iyi dişçi veya diş hastanesi?

uzun soluklu ve oldukça zor diş tedavisine ihtiyacım var. bu tedavinin içinde diş hekimlerinin tabiriyle "gülüş estetiği" de var.

beşiktaş'taki dentistanbul'u biliyorum sadece. orası iyi mi? alternatif aramam gerekir mi?

kısmen de olsa ssk'nın (sgk sanırım yeni ismi) işe yaraması önemli.

okmeydanında sadece diş için bir devlet hast. var diye biliyorum.. yanılıyorda olabilrim.. bi araştırmnızda fayda var.

  • pekala  (28.06.10 02:49:27)
sağlık bakanlığı il özel idaresi ağız ve diş hastalıkları hastanesi (okmeydanı) var.

  • uyuklayankedi  (28.06.10 06:08:27)
kesinlikle okmeydanı. çok profesyonel bir kadro var ve sadece diş üzerine devlet hizmeti.

şöyle anlatayım, 3 gün sonra orada 3. 20 yaş dişi en zor senaryo (çeneye gömülü ve hiçbi şekilde görünmeyen) operasyonumu geçireceğim.

genelde 15 ila 45 dakika arasında olduğu söylenir bu operasyonun. ama okmeydanındakiler resmen günde 6-7 kişiyi kesip biçerek inanılmaz cerrah haline gelmişler. iki ameliyatım da 4-6 dakika sürdü her şey dahil.

mutlaka gidin. çok özel materyaller gerekli ise sadece malzemenin parasını alıyorlar. ameliyatlarımda benden bir şey alınmadı.
  • erobur  (28.06.10 07:39:33)