Taksitle sıfır iphone almak

Selam dostlar. Aradım taradım hiçbir yerde bulamadım böyle bir opsiyon. Bir ara hepsiburada 3 taksit yapıyordu eğer uydurmuyorsam, o da yok şu an. Bunun bi yolu yöntemi yok mudur? İlla apple mağazasına para dolu çantayla mı gidilecek yani? Tekte o parayı vermek kendimi kötü hissettiriyor. Teşekkür ederim.

Ticari kredi kartıyla alınıyor sanırım. Bir de kredi kartlarının taksitli nakit avansları var faiz oranları bayağı düşük, onu kullanarak da alabilirsin. Yani 12 aylık taksitli nakit avans kullanıp telefonu alır sonra borcunu bankaya ödersin. Böyle böyle şeyler vardır illa ki.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (06.05.23 11:02:02)
Maalesef para dolu çantayla da gidip alamazsınız, kanunen o miktarda nakit alışveriş yasak, fatura kesilemez.

Ya kredi kartıyla tek çekim alacaksınız, ya da bankadan eft/havale yapacaksınız. Vergi mükellefi değilseniz 5.000 lira üstü, vergi mükellefiyseniz 2.000 lira üstü nakit alışveriş yasak.

Ticari kredi kartlarına taksit yapılıyor, bireysellerde yasak. Ticari kartla 7-8-9-10 taksit bankaya göre değişiyor.
  • John Bloor  (06.05.23 11:18:49)
Hb gibi e ticaret sitelerinden tek cekim alip, kartinizin taksitlendirme ozelligiyle taksitlendirebilirsiniz. Tabii kartinizin bu ozelligi olmasi lazim.

  • mor oje  (06.05.23 11:56:14)