bir şey dinleyerek uyumayı sevenler neler dinliyorsunuz ?

podcast ile uyurum: (podcast ismi)
müzik dinleyerek uyurum
sesli kitap dinleyerek uyurum
asmr ile uyurum (ne dinliyosunuz merak ettim :))
spor programları dinleyerek uyurum
radyo tiyatrosu dinleyerek uyurum

genelde ne dinliyorsunuz şu sıralar spesifik ne dinliyorsunuz çeşit olsun merak ettim

bu ara mahir ünsal eriş ve töre sivrioğlu nun geri dönüyoruz podcasti güzel, bir şey bulamazsam kaan kural'lı potacast/amerikan mutfak hangisi varsa

Vizyonumun kısıtlı olması sebebiyle; Radyomadyo uygulamasını indirdim, radio45'lik çalarken uyku zamanlayıcı kuruyorum.
Aslında şurada iki ay önceye kadar TV'de NTV veya Habertürk açarak zamanlayıcı kurar öyle uyurdum. Sonra onun büyüsü bozuldu, ses ve ışık rahatsız etmeye başladı. Tabii bunda çatı katı bir eve taşınmam ve kafamı çevirince gökyüzünü görüyor olmak da etkili olmuş olabilir. Çünkü neden olmasın?

  • pavlis  (05.05.23 22:23:47)
youtube'da bir şey anlatan birinin videosunu açıyorum. ana sayfamdan, aboneliklerimden rastgele seçiyorum. bu aralar müzik teori videoları mesela.

  • floydian  (05.05.23 22:34:32)
Tam bir uyku ilacı: www.youtube.com

Bonus: www.youtube.com
  • halitkin  (05.05.23 22:47:24)
Sadece hiç uykum yoksa ve uyumaya çalışıyorsam şu ablayı dinliyorum çok garip şekilde hızlıca uykuya dalıyorum
youtu.be
Bir de ateş bana huzur veriyor. Şömine ateşi sesiyle uyumak çok rahatlatıyor
youtu.be
  • personaa  (05.05.23 22:47:31)
ferdi tayfur - içim yanar (repeat)
ya da kendi yaptığım müslüm baba listesi
arada orhan baba da takılıyorum
  • thedepressed  (05.05.23 22:48:43)
kardes payi en komik sahneler.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (05.05.23 23:28:43)
asmr hikaye dinliyorum fısıltılı. çocukken bize okudukları gibi. subodifay'da.

  • mark greg sputnik  (05.05.23 23:29:15)
Ben konusma acar uyurum, bu konusma podcastte de olabilir, radyo programi da film de. Yeter ki birileri konusuyor olsun ve arka planda ya ses olmasin ya da muzik varsa pozitif/notr bi tinisi olsun. Yuzde 98 ingilizce konusmalari dinlerim cok nadir de turkce. Birileri konusmadan uyuyamiyorum, kafamin icinde kendim konusmaya basliyorum yoksa.

  • unidentified floating object  (05.05.23 23:32:47)
cok fazla sey. genelde rahatsiz edici sesle. ismini vermek istemiyorum....... deniz goktas selam selami dinlerken uyudum aksam

  • ala09  (06.05.23 01:50:30)
Podcast ile uyurum: Teknoseyir haftalık gündem değerlendirmesi ya da haftalık muhabbet programı. Levent pekcan'ın sakin sakin bir şeyler anlatışı beni kıvama getiriyor.

  • Bruce  (06.05.23 08:26:35)
spor programı dinler uyurum ya da bi yayının tekrarını. arkada konuşan olsun yeterli.

  • koela  (06.05.23 10:04:10)
podcast: spurensuche (true crime)

hem dil açısından iyi oluyor hem de enteresan hikayeler var. yalnız ben hep ilk 2-3 dakikasından sonra uyuyakalıyorum.
  • bohr atom modeli  (06.05.23 10:26:48 ~ 10:27:34)