[]

Japonya’dan aldığım ürün 7 gündür alıp verme merkezinde bekliyor

Gonderi (Gelen) alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb)

27 Nisandan beri böyle diyor 4 Mayıs oldu ne yapacağız. Güzelim malzeme kayıp olmasın?


 
Kurye firmayı arayın. Gümrükten çekmek için sizin onayınızı bekliyor olabilirler. Epostayla onay verebilirsiniz.


  • alfired  (04.05.23 10:18:09) 
Amazon'dan aldığım bir ürün 20 Nisan'da gümrüğe girip 2 Mayıs'ta çıktı. Ben bir işlem yapmadım.
Ama ebay'den aldığım bir ürün için PTT'ye kimlik fotokopisi yollamak zorunda kaldım geçenlerde. Ondan sonra işleme aldılar.

  • burfak  (04.05.23 15:14:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.