[]

Bu oyuncu kim?

www.startv.com.tr

Bölümün hemen başındaki tiradın sahibi kadın oyuncu kim?

Credits'te ismi geçmiyor.

Edit: resimdeki oyuncu -> www.hizliresim.com

 
bölümün başında ayça eren var. başrollerden ve creditste de var. yanlış link mi attın acaba?


  • neira  (04.05.23 10:41:08) 
Bölüm sonunda jenerikte bölüm oyuncuları var, içlerinde tanımadığımız yani bu oyuncuya uyan tek isim "Deniz CAN" bölümdeki karakter adı "Elif" imiş, izlemeye üşendim, eğer bölümde bu karakterin adı Elif ise isim doğru.

Edit: yok, Elif gazeteci kızın adıydı, değildir.

Edit 2 : bu oyuncuyu soruyosunuz di mi?

www.hizliresim.com

Edit 3: Nergis Öztürk olabilir mi acaba?
  • John Bloor  (04.05.23 11:02:11 ~ 11:48:53) 
@neira bölümün başında ayça eren yok. Yanlış linke mi tıkladın acaba?

@John Bloor Nergis Öztürk değil tabii ki. Deniz Can da değil. Ayrıca dediğim gibi, kapanış jeneriğinde ismi geçmiyor. (Verdiğiniz linke duyuruda tıkladığımda bir resim göstermedi bana. tersine, resim yükleme ekranı çıktı.)
edit: @John Bloor yenilenen ekran görüntüsü için çok teşekkür ederim. Evet, resimdeki oyuncuyu soruyorum. Duyuru metnine de verdiğiniz linki ekleyeyim şimdi.
  • yadigar  (04.05.23 11:23:04 ~ 11:54:35) 
Resim linkini yeniledim, belki görünce tanıyan çıkar;

www.hizliresim.com
  • John Bloor  (04.05.23 11:49:16) 
  • kim bilir  (06.05.23 02:09:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.