filtre kahvenizi nereden alıyorsunuz?

selamlar

kronotroptan pekmez aromalı peru kahve alıyordum ancak kaldırılmış. o ağdalı tada bayılıyordum.

siz kahvenizi nereden alıyorsunuz?

A roasting lab huehuetenango

Çok beğenerek içiyoruz efendim.
  • chicha_v2  (02.05.23 21:38:27)
Butce meselesi. Ben sezyden almaya basladim fiyati uygun diye ve memnun kaldim fiyatina gore.

  • floydian  (02.05.23 22:37:38)
ben marketten en ucuzunu alıyorum hemen hepsi çöp de olsa tarçın ekliyorum, tadını mükemmel yapıyor. starbucks'ta dark roast lar vardı kafeini yüksek onlar güzel.

  • Gucci  (02.05.23 22:44:49)
üçüncü nesil kahveciler eşeğin kulağına su kaçırmaya başladığından beri marketten jacobs alıyorum, mehmet efendi alıyorum.

arabica'dan honduras alırdım 200 küsur lira olmuş 250 gramı. yani 2-3 ay önce öyleydi sorduğum, belki 300 bile olmuş olabilir.

jacobs barista edition 90 lira.

gurmelik eylemek için kahveye 2.5 kat fazla para veremem. jacobs 90 ise, bu da max 120-130 olsun. kalite diyeyim, taze diyeyim alayım.
  • kibritsuyu  (02.05.23 23:00:45 ~ 23:01:30)
buegros
kurukahveci nuri toplar
minas kahve
  • monsiau  (02.05.23 23:01:48)
kafein kültür
null
kungpow
kernel
spada
uzaar gider :D
  • sen de git sen de unut  (03.05.23 00:06:03)
gordioncoffea den alıyorum

  • jorah the andal  (03.05.23 00:15:04)
tuba kuruyemiş.

  • rakicandir  (03.05.23 00:41:50)
www.migros.com.tr

Fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Güncel fiyat 35 TL seviyelerinde
  • kaiserr76  (03.05.23 07:44:33)
metro'nun 1 kiloluk çekirdek paketlerinden 6'lı paket alıyorum, 250 gr'ı 30 liraya mı ne geliyor. ama tavsiye etmem, çok acı ve neredeyse sıfır aromasız. şifa için içtiğim için (bkz: pre workout) beni bozmaz ama herkese de gelmez. bu yaz bol bol cold brew yapıp dolaba atarım, soğuk soğuk daha iyi gider safsdf.

  • onemoremile  (03.05.23 08:05:02)
melitta, tchibo ve starbucks

  • gabe h coud  (03.05.23 08:38:46)
Julius Meinl - Präsident alıyorum. En uygun fiyatla nerede satılıyorsa oradan alıyorum, genelde amazon.
Ama pekmez gibi hafif de olsa aromalar olmasını sevmeyen daha gövdeli ve sert içim tercih eden biriyim.

3. dalga kahvecilerde de, daha pahalıya online satan kahvecilerde de lezzetini daha çok beğendiğim bir kahve bulamadım. Beğendiğim ve elden aldığım iki tane dükkan vardı biri kapandı, diğerinin fiyatı içtiğimin 2-3 katına çıktığı için bıraktım. Orası da kapanmış olabilir.

Bu arada büyük ihtimalle benim damak tadımla ilgili ama aynı kahveyi çekirdek olarak alıp evdeki makinede öğüttüğümde lezzetli olmuyor. Öğütülmüş halini alıyorum o yüzden.

www.akakce.com
  • michael_knight  (03.05.23 09:30:04)
Migros'tan Starbucks House veya Colombia alıyorum. Genelde indirim kovalıyorum sarı etiketi görünce yapıştırıyorum.

Mehmet Efendi hem iyi hem de fiyatı uygun ama o kahve 1. hafta bitmiyorsa ekşimeye başlıyor. O nedenle almayı bıraktım.
  • Lethe  (03.05.23 09:51:12)
Vay arkadaş kahve aldığınız çoğu yeri duymadım bile.
Kuru kahveci Mehmet efendi Etiyopya, ilk tercihim. Sonrasında diğer ülkeler, Mehmet efendinin.
Ardından file marketin harras adıyla sattığı kahve.
  • allah yazdiysa bozsun  (03.05.23 10:53:53)