[]

İki abajuru da nasıl bağlasam?

Şimdiii, olay yeni evde geçiyor. Yatagin bas kisminda priz var. abajurlar da sagda ve solda ve kablolari maalesef bayagi kisa :/

Iki tarafin da abajuru kullanabilmesi icin ne yapsam? Pratik fikre ihtiyacim var. uzatmaya uzatma takmak cok mu riskli olur?


 
Yatağın başındaki prize bu ve birinci abajur : www.hepsiburada.com
Bu çoğaltıcıya da bir tekli uzatma kablosu ve ucuna diğer abajur.
Olmaz mı?
  • quaker  (02.05.23 14:43:27) 
Uzaktaki abajurun kablosunu kesip araya yeteri kadar ek kablo ile uzatacaksınız, güzel bir montaj ile çok salam olur.

Sonra prize ulaşan iki fişi küçük bir çoklayıcı ile direkt priz üstünde beraber kullanacaksınız.
  • John Bloor  (02.05.23 15:38:42) 
@quaker o kadar ara baglanti riskli olabilir gibi geldi, bilemedim

@john bloor eve elektrikci gelecek zaten, ona soyleyeyim boyle cozulur bence. Tesekkurlerr.
  • mor oje  (02.05.23 16:30:15) 
Doğrudur, ama genelde ben böyle yapıyorum, bugüne kadar bir sıkıntı çıkmadı. Siz daha sağlam birşey yaptırın şansınız varsa mutlaka.


  • quaker  (02.05.23 16:41:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.