[]

istanbulda ücretsiz yazılım kursu var mı?

yada ücretli alternatifler nasıldır? python yada android programlama üzerine kendimi geliştirmek istiyorum.
 
Yüzyüze kursu ücretsiz bulmanız zor. Bazı yerler var workintech vs. gibi, ücretli ama iş bulduktan sonra ödüyorsunuz.

Ücretsiz workshop'lar var, patika.dev, kodluyoruz.org falan onlara bakabilirsiniz, ama talep çok olduğu için kabul edilmeme ihtimaliniz var, eleyip alıyorlar.

Onun dışında internet ağzına kadar ücretsiz kaynak dolu zaten.
  • plutongezegendegilmi  (02.05.23 14:49:31) 
btk akademiye bak online derslerin dışında arada yüz yüze eğitim kampları da yapıyor.


  • metos  (02.05.23 14:58:59) 
İsmek'e bak


  • iptalipka  (02.05.23 21:49:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.