[]

Lanetli çaylak sonrası

Başlık açmak için 6 ay "ve" 100 entry mi gerekiyor yoksa "veya" mı? 100 entry girsem başlık engeli kalkar mı?
 
onu bilmiyorum da benim de ilgili bi sorum var.

ben de lanetli caylak olmusum. 10 mayis'ta bitiyor biter bitmez entry girebiliyor muyum yoksa 10 entry girip cikmayi falan mi bekleyecegim bir de?
  • antikadimag  (02.05.23 03:36:59) 
6 ay VE 100 entry.

Lanet bitince çaylaklık da biter direkt entry girebilirsin 10 entry girip beklemene gerek yok, Lanetli sıfatı sonradan çaylak olan yazarları ilk kayıt olan çaylaklardan ayırmak için verilen bir unvan, herhangi bir şey yapmana gerek yok yani.
  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (02.05.23 09:33:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.