[]

Eski bir film

Ne zaman izlediğimi net hatırlamıyorum; ama muhtemelen 2005 öncesi olmalı. Bir tek sahne kalmış aklımda: adamın biri, elinde bir asa, çöl gibi bir yerde duruyor. elindeki asayla çevresine daire çiziyor. o daireyi çizdikten sonra zamanda yolculuk mu ne yapıyordu. ya da belki o çember sayesinde çevresinden korunuyordu. çünkü birileri onu yakalamaya çalışıyor, fakat çember çizdikten sonra onu ele geçiremiyorlardı. yine muhtemelen bilimkurgu tarzı bir şeydi. belki izleyen biri vardır. nostalji yaparız.
 
daire cizmek diyince aklima dr strange geldi.


  • hot potato  (01.05.23 22:48:41) 
oyle bir sahne var mi hatirlamiyorum; ama col ve gecit diyince su film uyuyor biraz.

www.youtube.com
  • buenosdias  (02.05.23 10:27:00) 
stargate +1

benim de aklıma ilk o geldi.
  • nothing in my way  (02.05.23 21:55:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.