[]

10 yaş kız çocugu hediye

10 yaşına girecek yeğenime özel bir hediye almak istiyorum. Fikir verebilecek var mıdır?
 
Akıllı saat..


  • digits  (01.05.23 12:44:18) 
10 yasindayken bana alinmasindan heyecan duyacagim en super hediye akordiyon olurdu bence. cocuklugum boyunca hayal ettim kimse almadi :/ muzige ilgisi varsa enstruman dusunebilirsiniz bence.


  • in vino veritas  (01.05.23 19:37:58) 
o yastayken istedigim seyler:
k'nex (lego gibi)
orijinal play doh oyun hamuru ve kaliplari? (10 yasinda fazla buyumus olabilirim bunun icin)
paten/rollerblade (hic alinmadi :( )
duzgun bir snorkel seti (yazin denize gidiliyorsa)
muzikal enstruman
guaj boya seti ve diger resim ekipmani
atari
sanal bebek xD
discman xD xD
  • hot potato  (01.05.23 20:26:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.