[]

Ingmar Bergman ve alakasız bir film sorusu daha

Öncelikle şunu sorayım: Ingmar Bergman'ın Yedinci Mühür'ünde korkutucu unsur var mı? Çünkü varoluş sancılı bi şeyler izlemek istiyorum ama asla kafama korkunçlu şeyler takılmasını istemiyorum.

Bir diğer alakasız soru da şu: Böyle Heidi, Anne With An A, Le Herisson ya da Attila Marcel tadında çocuklu film öneriniz var mıdır?

Teşekkürler.

 
Yani korkutucu bir unsur yok Azrail'le hayatına karşılık satranç karşılaşması yaptığın için biraz geriliyorsun ama bu neticede sembolik bir anlatım korkunçlu bir durum yok.


  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (30.04.23 14:33:54) 
@Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet izliyorum o zaman. çok teşekkürler.


  • yeter ki tak denilmesin perdeleeer  (30.04.23 14:34:51) 
İkinci soruya cevap Matilda the Musical. Müzikal sevmiyosan bile izlenir, müzikal seviyosan bayılırsın, şarkıları çok iyi. Normalde çocuk seven biri olmadığım halde çocuklar da iyiydi baya filmdeki.


  • nundu  (30.04.23 15:18:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.