Anket şirtketlerinden hangisine güvenelim?

Bir çoğunun bilimsel yöntemleri kullanmadığı belirtilmiş, çoğu da manipulatif anket sonuçları sunuyor. Ben kendime göre Kondayı güvenilir buluyorum
Gerçekten en güvenilir firma hangisi?

Hicbirine guvenmiyorum, bahiscilere daha cok guveniyorum sports.williamhill.com

  • freedonia  (30.04.23 09:52:59)
@freedonia bu site 15 gün önce rteye 2.20 derken 1.91e düştü demek ki reis geliyor.

  • mikahakkinen  (30.04.23 10:14:08)
@mikahakkinen aynen seccade falan yukseltmis adamlar oyunu demek. Mesela y.disindaki Turklerin dovizligi askerligini 1000 euro yapmislardi onceki senelerde, bu sefer buna gerek duymadilar, 5000 euro hala, akp o derece desperate degil sanki.

  • freedonia  (30.04.23 10:33:54 ~ 10:34:30)
Şu halde bile meclis çoğunluğu ve 2. Tur yapıyorlar. Gene standart muhalif korkuları sardı beni.

  • mikahakkinen  (30.04.23 11:39:12)
konda yanlis bilmiyorsam secimden once bir tane anket yayinliyor acik olarak, digerleri sadece abonelerine ozel. tum anketlerin ortalamasini alip o sonuca bakip yorumlamak daha mantikli.

meclis cogunlugunu nasil aliyorlar onu anlamadim ben, iki ittifakin toplam oylari cok yakin, chp hdp'yi ikna ettigi surece meclis cogunlugu da muhalefete gelmiyor mu?
  • duyulmasi gerektigi kadar  (30.04.23 12:06:13)
soyle bir seye denk geldim tum anketcilerin kabaca egilimini anlatiyor: www.odatv4.com

  • freedonia  (04.05.23 23:22:02)