[]

İstanbul’da Jazz

Selamlar,

Bi’ Fransız misafirimiz var. 50’li yaşlarında.

Jazz dinleyebileceği bi’ yer arıyor.

Var mı öneriniz?

 
nardisjazz.com mekan var ama yer yok yine de arayıp sorabilirsiniz


  • cemallamec  (28.04.23 18:18:07) 
Bova’ya götürebilirsiniz Taksim’de İnci Pastanesi’nin karşısında


  • vedatchilipeppers  (28.04.23 18:29:42) 
  • ala09  (28.04.23 19:41:49) 
nardis, badau, touché


  • candide  (28.04.23 20:02:21) 
Bunlar gelmişti benim de aklıma öncelikle ama alternatif olarak BIAS var Koşuyolu'nda. Ben henüz gitmedim ama gidip tavsiye eden birkaç kişi oldu. Aslında amatör, yarı-profesyonel kişi ve grupların çıkığı güzel yerler var. Keşfetmek lazım :)


  • nawar  (28.04.23 20:18:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.