[]

Eski defterleri kapamak

4 senedir görüşmediğimiz eski sevgilimle karşılaştık dilim tutuldu resmen şok oldum, arkadaşça konuşabildik, biraz daha uzun konuşalım isterdim kahve teklifimde olumsuz oldu bahaneyle kaçar gibi gitti 10 dakikada.
İyi olduğuna sevindim ama sanki sıradan bir tanıdık gibi görüldüm. Güleryüzlüydü fakat tatlılığından eser yoktu.Sanırım tüm defteri benimle ilgili kapadı.
Bugünlerde zaten yalnızlıktan dem vuruyordum, bu da üstüne geldi 6yıllık emeğin boşa gitmiş olduğunu gördüm.

Görüşmek isteseydi 4 yıl olmuş görüşmeyeli biraz daha sıcak davranırdı değil mi ?
Jest yapıp ofisine çiçek göndermek geldi aklıma ama abesle iştigal etmiş olurum sanki.

Artık benimde defterini kapayıp unutmam lazım değil mi ?
Nasıl toparlıyoruz kendimizi ?
Bundan sonra birine güvenip nasıl emek vericez ? ya boşa giderse yaşlanıyoruz sevgili duyuru :/

 
Bosa dusmussun gorunce sansini denemissin olmamis. Kapayip unutman lazim.


  • fakyoras  (28.04.23 00:11:47) 
Abi aradan 4 sene geçmiş, onun hayatına senin gibi senin hayatına onun gibi kaç kişi girmiştir, siz o kadar zaman sonra eski sevgili bile sayılmazsınız artık eski bir tanıdık olursunuz ancak, normal yani bu davranışı defter mi kalır 4 seneye.


  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (28.04.23 00:29:51) 
kibarlık yapmış. yok saymamış. kahve teklifi yapmışsın. reddetmiş. üsteleme.


  • phonex  (28.04.23 02:12:40) 
6 yıl boyunca sen emek verdin de karşı taraf hiç bir şey yapmadı mı?


  • MonteKristoKontu  (28.04.23 10:40:44) 
O da çok emek verdi ama bitmeyeceğine inandırıp bitirip gitti. Sanki 1-2 gün olmuşta barışacak gibi hissediyordum sürekli. Ama öyle olmamış onu farkettim geç kalmışım düzeltmek için.

Tamam duyuru sakinleri adım atmıyorum.
Kabullenmem lazım artık bittiğini olmayacağını.
  • kararsızataletfilozofu  (28.04.23 11:37:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.