şu an 4 ay ücretsiz izin alsanız nasıl geçirirsiniz vaktiniz

lokasyon istanbul
günlük, haftalık, aylık planlarınız ne olur

şehir dışı yurtdışı ok ama bunlar dışında neler yapılır
günlük rutin ne olur

Günde 5 saat antrenman yapıp yemek yiyip kalan zamanda da uyurdum muhtemelen.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (27.04.23 18:04:16)
Zamanımı spor ve film ikilisine ayırırdım.

  • ruhen hastayim ben  (27.04.23 18:07:33)
1 2 aylık bir kursa giderdim. Mesleğimle ilgili olabilir, merak ettiğim bir alan olabilir. Mühendisim ama muhasebe kursuna gidebilirdim ya da yazılım.

Yorulduysan iki hafta dinlen. Bir şey yapma. Sonra temizlik yap. Evini temizle. Yeni şeyler al. Minimal yaşa.

Çalışırken zaman olmadığı için yapamadığın ne varsa düşün, yap.
  • dissendium  (27.04.23 18:12:03)
4 ay yeni bir beceri edinmek için iyi süre, saz çalmayı falan öğrenirdim sanırım.

İstanbul’dan çıkabiliyorsam eğer full seyahat eder ve günlük tutardım.
  • vedatchilipeppers  (27.04.23 18:15:14)
"neden alıyoruz izin ? keyfi mi ?"
şartlar öyle :)

--
benim tecrübelerim:

günlük evden yemek yapmaya, alışverişine, yemesine 2 saat gidiyor tek öğün
sabah erken kalkmazsan devlet dairesinde işin varsa yetişilmiyor
spora gidip gelsen 2-3 saat

gezme dolaşma müzeler, tarihi mekanlar
turistlere salça olup sosyal zaman geçirilebilinir

hastane işleri halledilir
arkadaş grubu varsa haftada 2-3 sata aktivite

2.üni vs. baya disiplin istiyor takip etmesi

dizi film yazık diyorsun
ev işleri ütü çamaşır temizlik vs. hallederken arada izlenirse iyi

sosyal medyaya düşersen 2-3 saat yandı

benim vizyon bu kadar
belki x konu bulunup onun üzerine yoğunlaşılabilinir kültürel/bilimsel
  • bir soru sorcam  (27.04.23 18:15:59)
Her gün Belgrad Ormanı’nda 2-3 tur koşu. Havuz, sauna.

Hedef koyardım. 1 turu 25 dk altına düşürmeye çalışırdım.
  • gabe h coud  (27.04.23 18:17:44)
tren seyahatları olabilir

  • bir soru sorcam  (27.04.23 18:17:45)
Yazılım öğrenirdim.

  • yalniz kizkulesi  (27.04.23 18:44:42)
para varsa; spor film dizi aktivite bol bol gezi.

  • jelly bear  (27.04.23 18:59:58)
mecburen bir kurs, eğitim. at binmeye çalışırdım sık sık çiftliğe gitmeye üşenmezsem. sık sık müzik, tiyatro etkinliklerine katılırdım param varsa eğer. mümkünse yurt dışında *-*

  • ala09  (27.04.23 20:59:05)
Daha önce yapmıştım aynısını. Gidip bir turizm işletmesinde çalıştım. Amaç sosyalleşmek, vakti akdenizde değerlendirmekti. Sörf okulları, plajlar vs. Böyle şeyler yani.

  • zimbirik  (28.04.23 00:06:38)
Böyle durumlarda ben erkenden kalkarım.
Güne çok erken başlıyorum.
Sıralama yapamam ama rutin olarak mutlaka yürüyüş yaparım, bir de gündüz çalışırken televizyonda neler var diye kanal kanal gezmeyi çok severim.
Gezi planları başlayana kadar böyle geçerdi günlerim muhtemelen.
  • mutekebbir  (30.04.23 14:10:58)