Göz altı minik yağ bezeleri

Bu soruna çözüm bulan var mı? Google’da bakınca tık avı gazete haberleri gibi birbirinin aynısı şeyler çıkıyor ve hiç efektif gelmedi gözüme. Siz çözüm bulabildiniz mi ?

Bro onların ismi milia, normalde instagram influencer'larına baksan türlü türlü kozmetik ürünü önerirler ama onlar kozmetikle geçmez, dermatologlar onları en temel olarak bistüri ucuyla ya da enjektör iğnesiyle çıkarıyor ama onun dışında farklı yöntemler de var, işe de yarar.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (25.04.23 19:15:26)
Kremle geçmiyor, güzellik uzmanı veya dermatologlar iğne ucuyla çıkarıyor, evde çıkarmak çok zor. Temel sorun yeniden oluşmaması için ne yapmalı? Fazla sebum veya ağır gelen krem kullanımı sebep olabilirmiş

  • photo85  (25.04.23 19:30:02)
güzellik uzmanları cilt bakımında büyük ölçüde temizliyor bunları. yağlı beslenmek de bir sebep çıkmalarında.

  • ladygreen  (25.04.23 23:47:39)
ben gazla yaktırdım, olmadı. non ablatif lazer ile yaktırdım. yine çıktı yine çıktı. genetik sanırım. beslenmeye bağlı olarak artıp azalıyor yoğunluğu.

  • ananiyimioguz  (26.04.23 00:17:25 ~ 00:17:43)