L Kanepe Ne Alayim?

Ikea’da vimle’ye eeehh dedim, kivik istemiyorum. Normod’a ctesi bakicam vadistanbul’da.
Onun disinda allah askina ustume kaliteli, 1-2 yilda agzi yuzu kaymayacak L kanepe atin.
Eni maks 265 cm olmali. Butce de makssss 21k.

Enza, dogtas, mudo vb bakildi. :)

Var mi onerileriniz?

Bellona Marses aşırı derecede rahat. Modüler olduğu için eni boyu dilediğiniz gibi ayarlanıyor. Bir Bellona’da denemenizi tavsiye ederim.

  • cilekli pasta  (25.04.23 11:51:05)
Enza Merlin yıllardır kullanıyoruz. Çok memnunuz. Ama eni biraz büyük olabilir sizin bahsettiğinizden.

  • nuevo  (25.04.23 12:45:26)
Yatsan Wellington. Çeşitli ölçüleri mevcut.

www.yatsan.com
  • rachel  (25.04.23 14:11:19)
Hepsine bakayim <3

  • mor oje  (25.04.23 14:16:43)
ikea söderhamn'a baktınız mı? 6. seneyi tamamladım hiçbir şey olmadı, taşınırken modülleri farklı şekilde monte edip kılıf değiştirdim, herkes yeni koltuk aldım sandım o derece :)

  • lallala  (25.04.23 16:27:13)
Bizimki tepe home’dan, 10. Senesinde kaplatmaya karar verdik ama iskelet hala çok çok sağlam. İki kere taşındık, bana mısın demedi. Biraz çöktü minderleri kullanımla, o kadar.

  • dasher  (25.04.23 18:38:25)
@lallala baktim ama cook buyuk geldi. Modul modul bi daha bakayim :)

  • mor oje  (25.04.23 19:18:10)
  • hot potato  (25.04.23 19:30:48)
applaryd +1. çok memnunum.

  • dr doofenshmirtz  (25.04.23 19:46:25)
Applayrd dun dahil 2 kez denendi ama tam “evet bu” diyemedim. Minderler çok zıp zıp zıplatıyor otururken sjsjsj. 3. Seçenek şu an.
2. de vimle.
1 yok henüz :))
  • mor oje  (26.04.23 18:51:03)
applaryd ve söderhamn arasında kalmıştık, söderhamn aldık. çok memnunuz. applaryd'in kumaşı çıkarılamıyor ve dolayısıyla yıkanamıyor. söderhamn kılıflarını yıkıyoruz düzenli olarak ve hiçbir sorun yaşamadık. oldukça rahat ayrıca. başka mağazalara da bakmıştık ama haklarındaki şikayetleri okuyunca ikea'dan şaşmayalım dedik günün sonunda.

  • eileengray  (26.04.23 19:15:59)
Applaryd’in kumasinin yikanmadiginibilmiyordum. Tum ikea kanepelerinin kumasi yikanir gibi bir mantiktaydim ben sjsjsj. Haliyle kendisi elendi su an. Cok tesekkurlerr <3
Soderhamn cok rahat ama kolcaklari dandik geldi, bir de boyutlari alanima biraz genis kaldi. O yuzden mecburen eledim :/

  • mor oje  (26.04.23 20:48:17)