italya vize başvuru

herkese selamlar, vize başvuru evraklarını hazırlarken banka dökümün son 6 ay değil de son 4 aylık vermiş banka. sizce bir sorun olur mu? randevu 8:40ta olduğu için randevu öncesi bankadan yenisini alma şansım olmayabilir

İdata’da eksik evrak tamamlama diye bir ek hizmet var. Tekrar randevu almadan bir iki gün içinde tamamlamanıza fırsat veriyorlar. En kötü bu hizmeti satın alırsınız.

  • ruhen hastayim ben  (24.04.23 18:52:26)
Eksik evrak olduğunda görüştüğüm görevli 1-2 saat içinde getirirsen dosyana eklerim diye yardımcı olmuştu birkaç kere. Genelde belgeleri öğleden sonra veya akşam/ertesi gün gönderiyorlar çünkü. Rica edersen kabul eder diye düşünüyorum çok gıcık birisi değilse. En yakın bankadan açılır açılmaz belgeyi alıp yarım saatte götürürsün vize bürosuna. Ben kaç kere yaptım bunu.

  • gak  (24.04.23 19:01:32)
@ruhen hastayim ben @gak çok sağolun dostlar içime su serptiniz vallahi kendimi yiyorum nasıl böyle bir salaklık yaptım diye

  • karsiyakaliyiz  (24.04.23 19:32:44)
Vize için 3 aylık döküman isteniyordu sanki.

  • yalniz kizkulesi  (25.04.23 00:40:06)