Vodafone'dan Turkcell'e geçeyim mi?

Merhaba. 4 senedir Vodafone kullanıyorum. Özellikle son 1 yıldır nefret ettim. İnterneti yavaş, özellikle İstanbul dışında çekmiyor.

Turkcell biraz daha pahalı gibi ama sanırım bu tür problemler daha az.
Genel olarak tavsiye eder misiniz? Zaten pek bi seçenek de yok :)

Bir de Platinum avantajlı bi şey mi? Öyle bi tarife mi tercih etmeliyim yoksa gereksiz mi?

Turkcell pahalı maalesef. Türk Telekom deneyebilirsin.

  • dissendium  (23.04.23 20:27:40)
turkcelliyim o kadar da iyi cektigini dusunmuyorum

  • ala09  (23.04.23 21:17:43)
Turkcell dağda, bayırda, yolda, izde daha iyi çekiyor. Ama bazı küçük şehirlerde türk telekomun daha iyi çektiği de oluyor.

Vodafonun, türktelekomun arama yapacak kadar bile çekmediği yerde ben türksel hattımla online toplantı yapıyorum görüntülü.
Ben çok gezen biriyimdir, diğer hatların çekip de türkselin çekmediği bir yere hiç denk gelmedim şimdiye kadar, ama tam tersine çok denk geldim. Özellikle yolculuklarda falan.

Platinyum için de bazen bedava havaş verdiği oluyor. Kış sezonunda erzurumda, kayseride falan, yaz sezonunda bodrumda, dalamanda vs bedava havaş veriyor. Ama onun dışında işe yarar bi özelliğini görmedim ben, tercih meselesi tabi. Bilet falan da veriyodu bazen konserlere. Ama yakalamak lazım. Ben zaten genel olarak indirim takip eden biri değilim, belki öyle olsam daha çok faydalanırdım.
  • zimbirik  (23.04.23 21:48:10)
Platinum işine hiç girme mafya gibidir Platinum bir kere girince bir daha çıkamıyorsunuz ben 2 senede 40 takla atarak zar zor çıktım, eşe dosta Havaş şifresi dağıtmaktan başka da bir işe yaramıyor.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (23.04.23 23:49:10)
24 senelik telsim / vodafone hattımı 6 ay önce telekom'a taşıdım. ben bugüne kadar cepten internete girmemişim yahu dedim. burada telekom'un internetinin mükemmelliğini değil, vodafone'un kötülüğünün altını çiziyorum yanlış anlaşılmasın.

  • duster  (24.04.23 15:55:27)